yardımcı olabileceğimiz bir projeniz var mı ?

teklif iste

ROYAL DEMİR ÇELİK VE RAF SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Royal Demir Çelik ve Raf sistemleri Ltd Şti, 1984 yılında civatalı çelik raf üretimi ile sektörde yerini alan firmamız sürekli olarak gelişen ve değişen müşteri taleplerine önem verdiği halde hizmet vermektedir. İlk günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız sizlerden gelen taleplere cevap verebilecek teknoloji ile insan gücünü devamlı artırarak bugün çelik raf üretiminin yanına dekoratif market reyonları ve tüm market mağaza ekipmanlarını üretimine katarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Firmamız endüstriyel depo raf sistemleri ve giydirme raf sistemleri ile de Türk sanayisinin önemli bir ihtiyacına cevap verebilecek teknolojiye ulaşmıştır.

AR-GE çalışmalarına önem veren firmamız özgün tasarımlarını müşteri ihtiyaçları ile birleştirerek uyguladığı üretim teknolojisini personel ve çevre duyarlılığı ile bütünleştirerek ISO 9001 / ISO 14001 ve TS 18001 CE TSE,FEM VE İSDER belgeleriyle belgelendirmiştir.

Yurt içindeki geniş müşteri portföyüne verdiği hizmetlerin yanı sıra üretiminin % 40’ını yurtdışına; Almanya, Belçika, İsviçre, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Ürdün, Suriye, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan gibi Avrupa ve Orta Doğu’nun önemli ülkelerine ihraç ederek, kendisini ispatlamıştır.

Günümüzde önemli bir sektör olan marketler, ahşap mağazalar ve lojistik firmaları ile sanayi raflarının tüm ürünlerini üretim yelpazesinde bulunduran firmamız taahhüt ettiği işlerin hepsini anahtar teslimi olarak en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve en güvenilir şekilde vermeyi temel hedefi olarak seçmiş, gelecekte de sizlerle beraber olmayı kâr olarak görmüştür.

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Referanslarımız